detski slushalki s mikrofon jbl jr320bt bluetooth sini (4)
Детски слушалки с микрофон JBL, JR320BT, Bluetooth, сини
При покупка на повече от един артикул е възможно допълнително намаление. Свържете се с нас!
0 out of 5
Наличност:
Продуктът е в наличност Продуктът е в наличност доставка до 3 работни дни
Производител: JBL
Произход: САЩ
Гаранция: 2 г.
Католожен номер: JBLJR320BTBLU
Описание
Безопасност и комфорт за детски уши
Умно управление и родителски контрол
Дълъг живот на батерията и бързо зареждане
Функционален дизайн и вградена комуникация
Надежден избор за всеки родител
Техническа информация
Вид продукт On-ear, Безжични, Детски слушалки, С микрофон
Тип на свързване Bluetooth, Жак 3.5 mm
Живот на батерията до 50 часа
Време за зареждане 2 часа
Микрофон Вграден
Bluetooth версия Bluetooth 5.3
Bluetooth обхват до 10 m
Размер говорители 30 mm
Съпротивление 32 Ohms
Тип на говорителите Dynamic
Функционалности JBL Safe Sound
Чувствителност 80 dB
Чувствителност на микрофона -40 dB
Честотна характеристика 20 Hz – 20 000 Hz